Друк
Перегляди: 1829

Головний пріоритет роботи: надання реальної, дієвої допомоги педагогам у процесі розвитку їхньої майстерності як сплаву професійних знань, умінь та навичок, формування професійної компетентності, збереження та розвиток творчого потенціалу всього колективу, вироблення інноваційного стилю діяльності, підготовки педагогів до пошукової діяльності, роботи в нових умовах.

Мета: сприяння підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу педагогів, удосконаленню майстерності,  озброєнню новітніми знаннями, методикою та технологією навчання.

Завдання: поглиблення знань з теорії та методики навчання та виховання, сприяння оволодінню молодими та малодосвідченими педагогами основних нормативних документів, вивчення і практичне використання сучасних досягнень психолого-педагогічної науки, ППД, розвиток ініціативи, творчості, новаторських пошуків.

Форми роботи: різнопланові семінари, семінари-практикуми, тренінги, майстер-класи, показові та відкриті заняття, об'єднання педагогів-новаторів та педагогів-навігаторів, індивідуальні консультації.

 

Методичний кабінет:

Шумейко Наталія Леонідівна – заступник директора з навчальної роботи

Проценко Оксана Михайлівна – методист.

Коваленко Алла Миколаївна - методист

Контактний телефон: (04579) 2-37-49

 

Є центром методичної роботи з педагогічними працівниками, тут створені оптимальні умови для самоосвітньої роботи: зібрані методичні рекомендації щодо організації та змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти Київщини, надані Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів, міським методичним центром та розроблені методичними об’єднаннями та творчими групами ПДМ; розробки конспектів занять та виховних заходів, створена «Картотека досвіду роботи» та стенд змінної інформації «Освітній навігатор».

 

План роботи, методична проблема

Методичні розробки та поради