Друк
Перегляди: 1042

Обдарованість – це якісне своєрідне поєднання здібностей, яке забезпечує успішне виконання діяльності.

Обдарована дитина – це дитина, яка виділяється яскравими, очевидними, іноді видатними досягненнями (або має внутрішні передумови для таких досягнень) в тому бо іншому виді діяльності. (Читати про обдарованих вихованців ПДМ детальніше)

Особливості обдарованих дітей:

План роботи зі здібними та обдарованими дітьми:

Основним документом, що визначає і закладає основу для пошуку, навчання і виховання творчої особистості у Палаці дитячої та юнацької творчості є Комплексно-цільова програма розвитку системи освіти міста Славутича на 2013-2017 роки.

Передбачає систему роботи зі здібними та обдарованими дітьми, орієнтовану на комплекс психолого-педагогічних, організаційних і науково-практичних заходів. Запроваджено модель співпраці з обдарованими, яка дозволяє кожному таланту завершити певний рівень самореалізації ще в період навчання та виховання в Палаці дитячої та юнацької творчості.

Мета роботи:

Відпрацювання, розробка, налагодження, впровадження ефективних методів і технологій пошуку, навчання, виховання і самовдосконалення обдарованих дітей, створення умов для гармонійного розвитку особистості, її соціального захисту.

Завдання:


Результативність участі у конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів

Результативність за 2016-2017 навчальний рік

Результативність за 2017-2018 навчальний рікРезультативність за 2017-2018 навчальний рік